Tuvalet Açma

Ana sayfa > Hizmetlerimiz > Tuvalet Açma

Tesisatcınız Burada, sektörün ilk su kaçak tespit firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye'ye ilk su kaçağı bulma cihazları getirterek, sektörde yenilikçi ve teknoloji anlamında sürekli kendine yenilikler katan kurumsal tesisat firmasıdır. Ankara İlinde 9 servis aracı ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine su kaçağı tespit hizmetini mesafe ayırt etmeksizin aynı fiyata sunmaktadır.

Tuvalet giderleri, içine atılmaması gereken maddelerin atılması sonucu tıkanır, bazen de alt kattaki komşunuzun gider boruları tıkandıysa da sizi etkiler, tuvalet açma için pimaş açıcı kimyasallar kullanmak ya da internette yüzlerce yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.


Tuvalet tıkanıklığı açma firmamız robot cihaz ve kameralı cihaz teknolojisi kullanır, alaturka tuvalet açma, klozet açma, alafranga tuvalet açma, tıkanmış tuvalet açma, tuvalet borusu tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet nasıl açılır, pratik tuvalet açma yöntemleri, wc açma, tıkanmış tuvalet açma sorunlarınıza çözüm olarak uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çünkü bu tür videolarda kullanılan kimyasal maddeler, tuvaletteki pimaş borularına zarar verir, hatta alt kattaki komşunuzun tuvaletine su sızdırabilir, çükü pimaş boruları çatlar yada erirse zamanla damlama yapar bu damlacıklar alt kattaki komşunuzun tavanında kararma daha sonra rutubet ve kısa süre içerisinde su sızıntısına sebep olur.

Tuvalet Taşma Yapıyor ?

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından ya da diğer dairelerde ki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin rögardan kaynaklanan bir durumsa, logar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir, sorun alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığına müdahale edilmesi gerekir.

Sifonu Çekince Pislikler Neden Gitmez ?

Sifonu çektiğinizde pislikler gitmiyor ve taşma yapıyorsa öncelikle tuvalet giderine attığınız nesneleri düşünün, böyle bir nesne attıysanız, ve giderin hemen ağzında takılı kaldıysa bir tel yardımı ile müdahale eden ancak söz konusu cisim giderde ilerlemiş ve görünmüyor ise, mutlaka Tesisatcınız Burada firmamızdan destek almalısınız. Firmamız kameralı cihazlar ve tuvalet açma robotları ile kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.

Kameralı Robot Cihazlarla Açıyoruz

Firmamız Tesisatcınız Burada, teknolojinin yeni ürünü olan boru içi kameralı görüntüleme cihazları ile, söz konusu tıkalı olan bölgeyi tarar, görüntüleme esnasında tıkayan nesneleri size kamera ile gösterebilir, tıkanan tuvalet, alaturka yada alafranga olabilir, kullanmış olduğumuz cihazlar her türlü gider borularının içini rahatlıkla tarayabilir ve sorunun sebebini bulabilir.

Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığın sebebi bulunduktan sonra robot cihazlarla etrafa zarar vermeden, kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa sürede açarız. Eğer tıkanıklık logar ile bağlantılı ise endişe etmeyin, firmamız logar içi görüntüleme cihazları ile logarda yaşanan tıkanıklıkları da çözüme kavuşturmaktadır.

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru tıkanıklığı açma uzmanlık gerektiren işlerdendir. Eğer doğru bir şekilde tıkalı borulara müdahale etmezseniz eviniz irili ufaklı birçok hasar oluşur.

Önemli : Tıkanan borular suları hızlı bir şekilde geri vererek evinizde su baskınları yaşamanıza neden olurken birçok eşyanızı kullanılamaz hale getirir.

Mobilyalarınız elektronik eşyalarınız ve ya diğerleri tümü bu su taşkınları sonucunda hasar görür.

Bu da maddi olarak sizleri büyük bir sıkıntıya sokar. Botu tıkanıklığı açma konusunda uzman olan kurumsal firmalar ile çalışmanız halinde bu tür sıkıntılar ile karşılaşmazsınız.
Robotla Gider Borusu Açma

Sorunlarınız kalıcı olarak çözümlendiği için aynı yerden aynı sorunlar ile asla karşı karşıya gelmezsiniz. Özel olarak tasarlanmış kameralı robotlar ve tıkanıklık açıcı robotlar yardımı ile tıkalı boru açma işlemleriniz çok geçmeden gün içerisinde bitirilir.

Uzman ekipler almış oldukları eğitim sayesinde evlerinizde oluşabilecek hasarları önceden tespit ederek engeller. Kırmadan dökmeden bütün işlemlerinizi profesyonel bir daire içerisinde tamamlar. Borularda oluşan tıkanmalar neler sebep olur diye baktığımızda evlerden ve ya iş yerlerinden atılan atıkların olduğunu fark ederiz.

Mutfaklardan lavabolardan banyolardan ve ya tuvaletlerden atılan atıklar kısa sürede sisteminizde tıkanmalara yol açar. Özellikle tuvalet borularında oluşan boru tıkanıkları diğerlerine göre daha zor bir şekilde çözümlenir. Bu noktalarda oluşabilecek hasarlarda evlerinizde lağım sularının dolaşmasına olanak sağlar. Bu da evinizde yaşanmaz hale getirir. Kurumsal firmamız boru tıkanıklığı açma işlemlerini nerede olursa olsun aynı hassasiyet ile gerçekleştirir. Tuvaletlerde banyolarda mutfaklarda oluşan tıkanıklara hızlı ve kalıcı çözümler sunarak sizlere büyük kolaylık sunar.

Bizleri aradığınız takdirde uzman ekiplerimiz kısa sürede yanınızda olarak gerekli cihazlarla işlemleri başlatır. Tıkalı boru açma için kameralı robotlar kullanılarak boru hatlarından kısa sürede net bir şekilde görüntüler elde edilir. Bu görüntüleri detaylı bir şekilde değerlendiren firma personelimiz doğru yöntemler ile boru tıkanıklığı açma işlemlerini hızlandırır.

Tıkanıklık açıcı robotlar yardımı ile tıkalı bölgeye yüksek su basınçları gönderilerek işlemleriniz bitirilir. Son olarak işlemleriniz gerekli kontrol çalışmaları ile sonuçlandırılır. Sizlerde tıkanık boru açma işlemlerinizi günün her saati birçok farklı noktadan hizmet sunan firmamıza gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.
Kanalizasyon Logar Açma

Kanalizasyon açma çalışmalarını modern teknoloji ile yürüten kurumsal firmalar sorunların çözümünü kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlamayı başarır. Eskiden günlerce haftalarca süren çalışmalar robot teknoloji yardımı ile sadece saatler içerisinde bitirilirken modern cihazlar ile etrafa daha fazla zarar vermeden ortadan kaldırılır

Tıkalı Logar Kanallarını Açıyoruz

Bu noktada robot görüntüleme kameralar ve kanal açma robotları yardımı ile lağım & kanalizasyon hatları baştan sona kadar taranırken temizleme işlemleri yapılır.Uzman kadrolar ile bu cihazların kullanımını yapan firmalar kanalizasyon açma temizleme işlemlerinin her aşamasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırır. Kanal hatlarında tıkanıklık sorunları baş gösterdiğinde lağım suları yavaş bir şekilde ortaya çıkarak kötü kokular oluşturur. 

Buna bağlı olarak salgın hastalıklar hızlı bir şekilde insanlar hayvanlar arasında yayılarak daha kötü bir hal alabilir. Bu nedenle sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederek kesin çözümler sağlamak önem taşır. Kazarak ve ya kanal içlerine insanlar göndererek bu sorunları çözmeye çalışan kimseler işlerin daha da uzamasından başka bir iş yapmaz.

Oysaki teknolojik cihazlar yardımı ile hızlı bir şekilde yapılabilecek işlemler bu tür klasik yöntemler ile haftalarca sürebilir. Tıkalı kanal boru hatları boyunca kazılar yapılmaya başlanıldığı an tıkanıklığın yeri geç tespit edilmektedir. Yapılan yanlış kazı işlemleri be sürede kanal borularına zarar verebilmektedir.

Oysaki bu işlemleri yapmak için kameralı kanalizasyon açma işlemleri kurumsal firmalar ile yapılmaktadır. Kurumsal firmamızda herhangi bir şekilde kazı işlemleri olmadan logar hatlarına insan gönderilmeden bu işlemleri çalışmaları gerçekleştirir. İnsan yerine kameralı robotlarımız gönderilirken daha sağlıklı görüntüler almamız sağlanırken insan hayatı da tehlikeye atılmaz.

Kamaralı robotlarımızın göndermiş olduğu bilgileri inceleyen firma çalışanlarımız robot açma cihazlarımız ile olaylara müdahale etmeye başlar. Kanal boru hatlarından tıkanıklık açma robotlarımız ile yüksek basınçlı sular gönderilerek sorunlarınız tamamıyla ortadan kaldırılır. Kanalizasyon açma işlemleri bu sayede kırıp dökme kazma gibi işlemlerden uzak bir şekilde yapılırken paranız cebinizde kalırken insan sağlığı da bu anlamda korunmuş olur.


Tıkalı Gider Açma / Mutfak Banyo Tuvalet Gideri Açma 

Tıkalı gider açma görüldüğü kadar kolay olmayabiliyor. Gerekli önlemler alınmadan başlatılan işlemler beraberinde birçok felaketi de yanında getiriyordu. Bu nedenle gider hatlarına yapılacak müdahalenin uzmanlar eşliğinde yapılması önemlidir. Aksi takdirde gider borularınızda çeşitli hasarlar oluşarak sizleri oldukça zor durumda bırakabilir. Tıkalı gider açma işlemlerini modern yöntemler ile yapan kurumsal firmalar ile çalışmanız sizleri bu zorluklardan kısa sürede kalıcı olarak kurtaracaktır.

Gider Tıkanıklığı Yaşanan Bölgeler

Banyo gideri açma

Tuvalet gideri açma

Mutfak gideri açma

Klozet gideri açma

Balkon gideri açma

Küvet gideri açma

Pimaş boru gideri açma

Kamera ile Tıkalı Gider Açma

Özel olarak tasarlanan tıkanıklık görüntüleme cihazları tıkanıklık açma cihazları ile tıkanan noktalar kesin bir şekilde açılır. Bu işlemlerin başında bulunun ve tıkalı gider açma konusunda oldukça fazla deneyime sahip eğitimli personelimiz evlerinizde iş yerlerinizde herhangi bir hasar oluşturmadan işlemlerinizi sonuçlandırır. Gider hatlarına atılan yabancı maddeler bu sorunların başlıca sebeplerindendir. Tuvaletlerden atılan bez parçaları tuvalet kâğıtları katı cisimler tek bir noktada birleşerek tıkanıklık oluşturur. Buna bağlı olarak da gider hattınızdan sular geri gelerek kötü kokuların etrafa yayılmasına neden olabilir

Kameralı Robot Cihazlarla Giderleri Açıyoruz

Bu sebepten hızlı bir şekilde sorunlara müdahale edebilmek oldukça önemlidir. Kısa yoldan en yakından tanıdığınız tesisatçıları çağırarak tıkalı gider açma işlemlerinizi yaptırmak isteyebilirsiniz. Gerekli tespit cihazlarlının bulunmaması çağırdığınız kişileri tıkanıklığı bulana kadar kırmaya sevk ediyordu. Bu da evinizde farklı noktaların kırılıp dökülmesine ve bunlar için tadilat işlemleri yaptırmanıza neden olur. Maddi olarak büyük zarar görürken evinizde ve ya iş yerlerinizde süregelen bu çalışmalarda sizleri zor durumda bırakabilir. Evinizde ihtiyaçlarınızı yeterli seviyede görememek sizleri kötü durumlara düşürebilir. Ama bu tür sıkıntılarla kolay bir şekilde baş edebilen uzman firmamız ile çalışmanız takdirde birçok sıkıntılı durumun yaşanmadan gider borularının açılmasına olanak sağlarsınız.

Üstelik maddi olarak da büyük bir kar elde edersiniz. Uzman ekiplerimiz tıkalı giderde hangi bölgenin tıkandığını tespit etmek için robot kameraları borulardan içeri sarkıtır. Daha sonra hızlı bir şekilde görüntüler uzmanlarımızın ekranlarına yansıtılır.Alınan görüntüler eşliğinde çalışmaları hızlandıran firma yetkililerimiz robot tıkanıklık açma makinesi ile su basınçları yollayarak tıkanan noktayı kısa sürede açmayı başarır. İşlemler tamamlandıktan sonra kontrol işlemleri büyük bir titizlikle yapılarak aynı sorunların tekrar etmesi kesinlikle engellenir.